pogotowie kanalizacyjne gdynia sopot gdansk trójmiasto 24h

Pogotowie kanalizacyjne Gdynia Sopot Gdańsk 24h

 

 

Pogotowie kanalizacyjne Trójmiasto to eksperci od szybkich i profesjonalnych napraw i serwisu instalacji kanalizacyjnych.

Zespół wyszkolonych hydraulików oferuje szeroki zakres obsługi sieci sanitarnej,od prostych napraw takich jak udrożnienie zatkanego odpływu toalety,zlewu,wanny itp.Po skomplikowane naprawy kanalizacji takie jak wymiana uszkodzonych rur i kolektorów ściekowych.

Jeśli masz problem z zatorem lub uszkodzoną kanalizacją,to nasza firma pomoże w naprawie błyskawicznie i profesjonalnie.

Nasz serwis przyjdzie do Twojej nieruchomości z najnowszą technologią kanalizacyjną, aby pomóc zdiagnozować i rozwiązać problemy z odpływem ścieków, zanim staną się one większe i droższe.

Oprócz podstawowej inspekcji kanalizacji i podstawowego udrażniania rur,oferujemy pełną obsługę sieci kanalizacyjnej w woj.Pomorskim.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Trójmieście posiadających specjalistyczne urządzenia do lokalizowania przyczyn awarii i naprawy najgorszych możliwych usterek instalacji wod-kan.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Wuko:

Hydrodynamiczne udrażnianie kanalizacji polega na wykorzystaniu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem,który usuwa zanieczyszczenia z rur, zbiorników .

Do czyszczenia strumieniem wody wykorzystuje się specjalny samochód z zabudową Wuko wyposażony w zbiornik na wodę, silnik, pompę i wąż ciśnieniowy,który spuszcza wodę pod ciśnieniem do kanalizacji,aby usunąć wszelkie zatory które powodują zablokowanie kanalizacji. Czyszczenie ciśnieniowe jest przeznaczone do przepychania zewnętrznych kanałów.

usługi kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji

 

 

Naprawa kanalizacji:

Prawdopodobnie najgorszym problemem dla zewnętrznej instalacji sanitarnej jest uszkodzenie rur przez korzenie drzew. Drzewa owijają swoje korzenie wokół rur kanalizacyjnych,przebijają je i rozrastają się wewnątrz,powodując poważne uszkodzenia, które mogą spowodować konieczność wykonania kosztownych prac naprawczych.

Kiedy zauważysz problemy z częstym zapychaniem się kanalizacji a masz przed domem drzewa to być może że zostały uszkodzone rury na skutek rozrastania się korzeni.

Nasze pogotowie kanalizacyjne specjalizuje się w lokalizowaniu miejsca przebicia rury przez korzenie przy pomocy kamery inspekcyjnej,jesteśmy w stanie ustalić dokładne miejsce dzięki sondzie wbudowanej w kamerę.

Po ustaleniu miejsca awarii przystępujemy do wycinania korzeni specjalistycznymi głowicami tnącymi,jeżeli po wyczyszczeniu kanalizacji okażę się że rurociąg jest uszkodzony konieczna jest wymiana zniszczonego odcinka.

Usługi kanalizacyjne:

  • Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Wuko
  • Lokalizowanie detekcja sieci podziemnej
  • Naprawa studzienek
  • Serwis pompowni
  • Monitoring kanałów
  • Przyłącza kanalizacyjne
  • Wypompowanie ścieków
  • Pogotowie wod-kan
  • Obsługa techniczna

Pogotowie kanalizacyjne w Miastach:

 

 

Gdynia

Dąbrowa Wiczlino Chwarzno Witomino Obłuże Cisowa Grabówek Orłowo Pogórze Oksywie Babie Doły Kamienna Góra Leszczynki Kacze Buki Wzgórze Św.Maksymiliana Pustki Cisowskie Redłowo Chylonia Centrum Działki Leśne Karwiny

Gdańsk

Wrzeszcz Zaspa Przymorze Żabianka Jelitkowo Osowa Morena Oliwa Ujeścisko Chełm Siedlce Jasień Aniołki Kokoszki Matarnia Kowale Starówka Nowy Port Matemblewo Brętowo Stogi Brętowo Strzyża Suchanino Kowale Borkowo Suchanino Przeróbka

Sopot

Brodwino Kamienny Potok Górny Sopot Wyścigi

Pomorskie

Malbork Tczew Kwidzyn Pruszcz Gdański Rotmanka Suchy Dwór Kolbudy Koleczkowo Chwaszczyno Pępowo Rumia Szemud Gościcino Bolszewo Wejherowo Reda Rumia Bieszkowice Kosakowo Nowy Dwór Wejherowski Kielno Luzino Kębłowo Dobrzewino Żukowo Miszewo Miszewko Połczyno Żelistrzewo Cedry Wielkie Koszwały Przejazdowo Cieplewo Przczółki Jagatowo Żukczyn Bystra Juszkowo Bąkowo Cedry Małe Arciszewo Mechelinki Rewa Suchy Dwór Tuchom Rewa Karczemki Łężyce

Zadzwoń